UPDATE – Alba Iulia: Un tânăr a căzut de la etajul II al unui bloc pe strada Vasile Goldis

Accident, sinucidere sau mână criminală ?

UPDATE: Tânărul Ş. M. se pare că a încercat să se sinucidă. Vecini care au fost şi martori la evenimentul extrem din această seară susţin că tânărul a ameninţat că se va omorî de mai multe ori pe parcursul zilei de azi. Părinţii lui Ş. M. sunt, se pare, proprietarii unui magazin cu profil alimentar de pe strada Vasile Goldiş.

Azi, 29 decembrie în jurul orei 17.30 un bărbat de 25 de ani a căzut de la etajul II al blocului nr. 30 de pe strada Vasile Goldis din Alba Iulia. Tânărul găsit în stare de inconştienţă a fost transportat la spital. (B.P.)

foto: arhiva

Bogdan PRESECAN

Email:bogdanpresecan@yahoo.com
Tel: 0734.771.136


Acest articol a fost citit de 130 ori

9 Răspunsuri la UPDATE – Alba Iulia: Un tânăr a căzut de la etajul II al unui bloc pe strada Vasile Goldis

  1. gogu 29 decembrie 2011 la 18:28

    sigur AZI este 29 FEBRUARIE ?

    • Costel* 29 decembrie 2011 la 22:29

      Nea @ gogule la dumneta sigur …

      • n1m3n1 30 decembrie 2011 la 0:18

        Initial autorul articolului a postat data de 29 februarie dar au corectat intre timp.

        • Administrator 30 decembrie 2011 la 0:54

          Da, a fost publicata in articol data de 29 februarie. De aici si comentariul lui @gogu

  2. Ana Maria 29 decembrie 2011 la 23:15

    Nu mai reveniti cu nici un amanunt in privinta de suferinta ca la astea toti sunteti bun asa ca… dava dreq de romani… de ce nu scrieti despre un articol interesant si RESPECTATI SUFERINTA PARINTILOR SI NU MAI SCRIETI TOATE RECLAMELE LA MAGAZINE LA PATRONI MULTUMESC

  3. gicu gilu 30 decembrie 2011 la 2:15

    Asta te doare pe tine Ana Maria. Reclama la magazin? Ce comportament de retardata ai. Da’ baiatu de ce dreq nu s-a gandit la suferinta parintilor

  4. Jean 30 decembrie 2011 la 7:36

    alimentari? mama ei de gramatica!

    • Observator 30 decembrie 2011 la 13:00

      Pai da.
      Ca acolo in zona “este” mai multe … alimentari.

  5. halvanez 30 decembrie 2011 la 11:34

    Ana Maria, Gicu are dreptate, esti “dusa”! “NU MAI SCRIETI TOATE RECLAMELE LA MAGAZINE LA PATRONI” – e exprimare de retardat! Daca nu iti place ce citesti, de ce mai citesti? Citeste si tu un roman de-al lui Dostoievski, iti recomand “Idiotul”! Atata timp cat faptele s-au intamplat in mijlocul orasului, un loc public si nu la ei in casa, iar actul acelui sinucigas putea sa afecteze si alti oameni, aceasta stire trebuia publicata, pentru ca in viitor, cand treci pe langa “alimentari” sa fi atent sa nu-ti cada un nebun in cap!